← Wstecz | Drukuj

Probon Serwis / Oferta z dnia: 24/11/2017

Stanowisko: Technik serwisant chłodnictwa ze znajomością instalacji amoniakalnych i CO2
Miejsce pracy: Tarczyn / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: naprawa i serwis urządzeń chłodniczych oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych jak również montaż instalacji chłodniczych, a także prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne: chłodnicze

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami chłodniczymi

  • prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu

  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • mile widziana umiejętność lutowania rur

  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów na terenie Polski)

  • umiejętności czytania schematów i rysunków technicznych

  • znajomość zagadnień automatyki i elektryki mile widziana

  • zdolność do pracy na wysokości

Oferujemy

  • w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych (samochód, telefon, komputer) i specjalistycznych

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą

  • atrakcyjny pakiet wynagradzania wypłacanego w terminie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego

  • realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Dane firmowe

Probon Serwis