← Wstecz | Drukuj

Pracownicy budowlani Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 01/03/2017

Stanowisko: Kosztorysant Budowlany – możliwość przyuczenia do zawodu
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • sporządzanie kosztorysów budowlanych, wycen oraz ofert,

  • analiza dokumentacji technicznej budowlanej,

  • kalkulacja kosztów ofertowych robót w zakresie budowlanym.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne budowlane lub wyższe techniczne,

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej budowlanej,

  • znajomość zasad kosztorysowania,

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu Auto CAD lub Norma Pro.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • dla doświadczonych, dobrych Kandydatów możliwość zwrotu części kosztów zakwaterowania.

Dane firmowe

Pracownicy budowlani Sp. z o.o.