← Wstecz | Drukuj

PPT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/08/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Holandia / / Holandia

Wymagania

Obowiązki:

  • instalacje hydrauliczne wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe

  • minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w Polsce lub zagranicą

  • dyspozycyjność do wyjazdu na okres minimum pół roku

  • znajomość języka: angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny

  • posiadanie własnego auta

  • mile widziane ekipy z autem

  • pozytywne referencje od byłych pracodawców

  • posiadanie certyfikatu VCA / SCC

  • przesłanie CV w wersji polskiej i angielskiej

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • gwarantowana wyplata wynagrodzenia zgodna z podpisanym kontraktem również w przypadku braku zleceń

  • stawka tygodniowa w wysokości 450 Euro - 480 Euro

  • ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek

  • zakwaterowanie organizowane i finansowane przez Pracodawcę

Dane firmowe

PPT Sp. z o.o.