← Wstecz | Drukuj

PPH Meliorex Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 13/10/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót ogólnobudowlanych
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

  • miejsce pracy - powiat Suwałki

  • uruchomienie, realizacja i zamknięcie projektu budowlanego

  • nadzorowanie procesu realizacji budowy w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy

  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu pracowników oraz podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej

  • zapewnienie przestrzegania na budowie przepisów bhp oraz przepisów ochrony środowiska

  • współpraca z generalnym wykonawcą i zespołem projektowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie w pełnieniu funkcji nadzoru budowy

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju

  • zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • pracę przy bardzo ciekawych i różnorodnych projektach

Dane firmowe

PPH Meliorex Sp. z o.o.