Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 20/01/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń Budowy
Miejsce pracy: SzalejóW GóRny / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowanie obmiaru, pomoc w przygotowaniu, sporządzanie powiadomień o odbiorze ukończonych robót

  • Sporządzanie rozliczeń miesięcznych, w tym koniecznych załączników jakie mogą być wymagane tj. raporty postępu, przepływy środków pieniężnych

  • Zarządzanie dokumentacją działu technicznego

  • Sporządzanie dokumentów księgowych dla inwestora oraz podwykonawców

  • Rozliczanie robót dodatkowych, części zamiennych

  • Sprawdzanie liczby podwykonawców oraz porównywanie ze stanem sprzedanym inwestorowi/zamawiającemu

  • Przygotowanie kalkulacji kosztów odnośnie roszczeń, robot zmiennych oraz dodatkowych zgodnie z poleceniami Inżyniera, kosztów związanych z wystąpieniem  nieoczekiwanych okoliczności

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne w zakresie budownictwa

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji - warunek konieczny

  • Znajomość procedur FIDIC w realizacji inwestycji budowlanych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min 3 lata

  • Znajomość The Standard Method of Measurement (SMM)

  • Znajomość programu NormaPRO

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B - w zależności od preferencji kandydata

  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole

  • Wysoką kulturę organizacyjną

Dane firmowe

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.