← Wstecz | Drukuj

PORR Polska S.A. / Oferta z dnia: 17/12/2017

Stanowisko: Program rozwoju w budownictwie - „PORRa na Wikinga”
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Norwegia

Wymagania

Jeżeli :

  • jesteś absolwentem gimnazjum, technikum, szkoły zawodowej

  • nie masz doświadczenia zawodowego i szukasz swojej ścieżki kariery

  • chcesz spróbować swoich sił w branży budowlanej

  • chcesz spróbować swoich sił za granicą (Norwegia)

  • nie boisz się wyzwań

  • chcesz zdobyć odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu cieśli/zbrojarza/betoniarza

  • znasz język angielski w stopniu min. komunikatywnym

Nie zwlekaj i zaaplikuj na nasze ogłoszenie!

Oferujemy

Zapewniamy:

  • praktyczną i teoretyczną naukę wykonywania zawodu oraz możliwość pozostania w firmie po osiągnięciu pozytywnych wyników

  • umowę o pracę

  • zakwaterowanie oraz przejazdy/przeloty do Norwegii

  • rotacyjny czas pracy – 3 tygodnie pobyt w Norwegii, 1 tydzień pobyt w Polsce

  • naukę języka norweskiego

  • certyfikat uprawniający do wykonywania zawodu uznawany w Polsce i Europie

  • środki ochrony indywidualnej (ubrania robocze, środki ochrony BHP)

Dane firmowe

PORR Polska S.A.