← Wstecz | Drukuj

POLTEC Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 12/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla / Stolarz
Miejsce pracy: Bawaria / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca w zakładzie prefabrykacji

  • Praca przy produkcji części konstrukcyjnych domów drewnianych

  • Praca w ogrzewanych halach produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie bądź doświadczenie jako cieśla lub stolarz,

  • doświadczenie w obróbce drewna

  • umiejętność obsługi narzędzi do obróbki drewna

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

Mile widziane

  • Uprawnienia na suwnice

  • Prawo jazdy kategorii B lub inne uprawnienia

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pokrycie kosztów dojazdów do pracy na terenie Niemiec oraz częściowe pokrycie kosztów mieszkania

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Dane firmowe

POLTEC Sp. z o. o.