Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. / Oferta z dnia: 01/02/2019

Stanowisko: Starszy Specjalista w Wydziale Eksploatacji Sieci
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie zagadnień związanych z gospodarką wodno-ściekową i odpadami oraz realizacja obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z utrzymaniem urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnych, zaopatrzenia w wodę i gospodarki odpadami,

  • Wykonywanie ocen stanu technicznego obiektów,

  • Współpraca przy wykonywaniu okresowej oceny oraz bieżącej kontroli stanu technicznego obiektów,

  • Współpraca przy sporządzaniu planu utrzymania technicznego majątku sieciowego, w tym w zakresie weryfikacji przygotowywanych planów oraz zgłaszania zabiegów nieplanowych do Systemu Asset Management (AM),

  • Opracowywanie części technicznych Specyfikacji Przedmiotu Zamówienia (SPZ) dokumentacji przetargowej dla zadań eksploatacyjnych i remontowych,

  • Współpraca przy opracowywaniu propozycji zadań remontowych do planu remontów,

  • Organizacja i prowadzenie w ramach swoich kompetencji prac komisji/ zespołów odbiorów w zakresie: prac eksploatacyjnych, zadań remontowych, odbiorów gwarancyjnych oraz zadań inwestycyjnych,

  • Prowadzenie ewidencji, aktualizacji i archiwizacji dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej obiektów,

  • Opiniowanie dokumentacji technicznej eksploatowanych obiektów i instalacji oraz dokumentacji inwestycyjnej,

  • Przygotowywanie i organizowanie usuwania usterek/ awarii urządzeń i systemów,

  • Prowadzenie nadzoru nad realizacją prac eksploatacyjnych i remontowych realizowanych przez firmy zewnętrzne,

  • Udział w pracach Komisji Badania Zakłóceń i sporządzanie projektów Protokołów Komisji Badania Zakłóceń oraz sporządzanie projektów Kart Zakłóceń,

  • Wypełnianie obowiązków dotyczących wdrożonego w PSE S.A. systemu zarządzania środowiskowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek inżynieria środowiska lub pokrewne,

  • Uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 – Pre-Intermediate,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, NormaPro,

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.

Oferujemy

Dane firmowe

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.