Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. / Oferta z dnia: 17/12/2018

Stanowisko: Starszy Specjalista w Wydziale Eksploatacji Sieci
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie eksploatacji stacji i linii w zakresie budynków, budowli oraz infrastruktury technicznej;

  • Nadzorowanie wykonawstwa prac na stacjach NN przez wykonawców zewnętrznych;

  • Okresowa ocena oraz bieżąca kontrola stanu technicznego obiektów sieci przesyłowej;

  • Uczestnictwo w procesach likwidacji skutków awarii oraz usuwania usterek;

  • Właściwe dokumentowanie wykonanych zabiegów eksploatacyjnych w funkcjonujących w spółce systemach informatycznych;

  • Wykonywanie kontroli rocznych i pięcioletnich stanu technicznego obiektów;

  • Przygotowywanie założeń i dokumentacji (PF-U) na potrzeby realizacji prac eksploatacyjnych i remontowych;

  • Dbanie o aktualność dokumentacji w zakresie eksploatowanych urządzeń.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w energetyce zawodowej przy eksploatacji stacji i linii;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • Uprawnienia E i/lub D powyżej 1 kV;

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Komunikatywność;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Dane firmowe

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.