← Wstecz | Drukuj

Polskie Koleje Państwowe S.A. / Oferta z dnia: 03/02/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Starszy Specjalista w Wydziale Technicznym
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres czynności

  • monitorowanie realizacji zaleceń i decyzji inspektoratów nadzoru budowlanego i konserwatorów zabytków

  • zlecanie dokumentacji projektowych, ekspertyz i opinii technicznych wynikających z nakazów inspektoratów nadzoru budowlanego

  • monitorowanie realizacji zaleceń i decyzji Państwowej Inspekcji Sanitarnej

  • prowadzenie rejestru kontroli Państwowej Inspekcji Sanitarnej

  • przekazywanie informacji do uwzględnienia w opracowywanych rocznych lub wieloletnich planach napraw, remontów głównych i bieżących oraz inwestycji rzeczowego majątku trwałego

  • przygotowywanie zleceń na realizacje koniecznych prac budowlanych

  • opracowywanie dokumentacji służbowej dla gruntów, budynków i budowli

  • wyszukiwanie ofert rynkowych materiałów i usług wraz z analizą

  • analiza i weryfikacja kosztorysów robót budowlanych

  • prowadzenie korespondencji branżowej z Wykonawcami i Najemcami

  • obsługa umów serwisowych

Wymagania

Wymagania:

  • średnie, mile widziane wykształcenie - wyższe ze znajomością branży budowlanej preferowane studia techniczne

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

  • znajomość - biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office

  • znajomość zagadnień z zakresu podstaw księgowości i rachunkowości oraz procesów inwestycyjnych

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół

  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

Dane firmowe

Polskie Koleje Państwowe S.A.