← Wstecz | Drukuj

Polskie Koleje Państwowe S.A. / Oferta z dnia: 21/03/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka w Biurze Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres czynności:

  • współpraca z Koordynatorem Projektu przy realizacji zadań w ramach powierzonego procesu inwestycyjnego;

  • udział w przygotowywaniu dokumentów merytorycznych (SWZ, OPZ, wnioski zakupowe) dla planowanych postępowań przetargowych na wybór wykonawców prac projektowych, nadzoru inwestorskiego (Inżyniera Kontraktu) oraz na wybór wykonawców robót budowlanych, w tym realizacji w formule projektuj & buduj;

  • udział w komisjach przetargowych dla zadań realizowanych przez Biuro Inwestycji, w tym weryfikacja merytoryczna ofert, udzielanie odpowiedzi na pytania wykonawców;

  • udział w przygotowywaniu wniosków na Zarząd wraz ze stosownymi uchwałami;

  • udział w stałym nadzorze nad postępem realizacji inwestycji;

  • udział w spotkaniach pomiędzy inwestorem a wykonawcami, w szczególności w przekazaniu placu budowy, radach budowy, odbiorach częściowych i końcowych wykonanych robót;

  • udział w przygotowaniu bieżącej korespondencji z podmiotami zaangażowanymi w realizację zadania inwestycyjnego;

  • właściwe gromadzenie w sposób uporządkowany prowadzonych spraw oraz dokonywanie archiwizacji spraw zakończonych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;

  • mile widziane doświadczenie w obszarze realizacji inwestycji;

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office - w tym przede wszystkim programów Word, Excel;

  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do podróży służbowych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętności analityczne;

  • zorientowanie na osiąganie celów, dobra organizacja pracy, sumienność, samodzielność i zaangażowanie;

  • umiejętność starannego redagowania pism i treści innych dokumentów związanych z prowadzonymi inwestycjami.

Oferujemy

Oferujemy:

  • praca na lata- 61% pracowników jest z nami na pokładzie powyżej 5 lat;

  • stabilizacja- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • produkty firmowe- ulgi na przejazdy kolejowe po okresie próbnym dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza;

  • szkolenia- możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu specyfiki pracy oraz umiejętności miękkich, możliwość dofinansowania do kursów językowych i studiów;

  • rozwój- udział w licznych projektach w strukturach PKP S.A. mających realny wpływ na rozwój Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

  • atmosfera- praca w zgranych zespołach zorientowanych na cel;

  • benefity pozapłacowe- dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku, wydarzeń kulturalnych.

Dane firmowe

Polskie Koleje Państwowe S.A.