← Wstecz | Drukuj

Polkomtel Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/06/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Projektów Inwestycyjnych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Planowanie budżetu niezbędnego do realizacji inwestycji kubaturowych i innych inwestycji budowlanych realizowanych przez GCP a także kontrola kosztów;

  • Prowadzenie procesu przygotowywania umów i zleceń na wykonanie opinii technicznych, ekspertyz, prac projektowych, pełnienie nadzoru inwestorskiego, wykonanie prac budowlano – instalacyjnych itp. związanych z realizacją inwestycji;

  • Udział w pracach przygotowawczych związanych z planowana inwestycji;

  • Organizowanie i udział w przeglądach technicznych bądź komisjach odbioru technicznego inwestycji realizowanych przez GCP.

Wymagania

Wymagania

  • Umiejętność koordynowania międzybranżowego inwestycji budowlanych;

  • Umiejętność pracy na komputerze (m.in. Word, Excel, Outlook), znajomość programu AutoCad;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów;

  • Przyjazny tryb wdrożenia;

  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Pakiet benefitów GPP.

Dane firmowe

Polkomtel Sp. z o.o.