← Wstecz | Drukuj

Polbet S.A. / Oferta z dnia: 14/12/2020

Stanowisko: Kierownik robót - roboty budowlane, ziemne, fundamenty budynków przemysłowych
Miejsce pracy: GolenióW - Okolice / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi w szczególności ziemne, fundamenty budynków przemysłowych;

  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami;

  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • uprawnienia budowlane;

  • doświadczenie, szczególnie w bud. przemysłowym;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • dobra organizacja pracy;

  • znajomość  j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • projekt – województwo zachodnio-pomorskie – okolice Goleniowa;

  • zakwaterowanie, transport;

  • forma zatrudnienia – dowolna;

  • dobre warunki finansowe.

Dane firmowe

Polbet S.A.