Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Polbet S.A. / Oferta z dnia: 21/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót / Inżynier Budowy
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór i koordynacja nad pracami budowlanymi w szczególności żelbetowymi;

  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami;

  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - ukończony kierunek budownictwo;

  • doświadczenie w wykonywaniu i nadzorowaniu prac budowlanych, w szczególności żelbetowych;

  • wymagane uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • znajomość pakietu MS Office;

  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań;

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia;

  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach;

  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • program MultiSport.

Dane firmowe

Polbet S.A.