← Wstecz | Drukuj

Polbet S.A. / Oferta z dnia: 23/07/2018

Stanowisko: Inżynier budowy w szczególności robót żelbetowych
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór i koordynacja nad pracami żelbetowymi i murowymi

  • realizacja zadań zgodnie z harmonogramem i przyjętymi standardami

  • kontrola jakości, terminowości i zgodności prac z dokumentacją techniczną

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • praktyka w wykonywaniu i nadzorowaniu prac żelbetowych

  • znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • dobra organizacja pracy

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia

  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach

  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

  • możliwość zrobienia uprawnień budowlanych

Dane firmowe

Polbet S.A.