← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Majster robót mostowych
Miejsce pracy: ŚWinoujśCie / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót mostowych;

  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót;

  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac;

  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań;

  • odpowiedzialność za jakość realizowanych robót.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku majstra mostowego zdobyte na dużych kontraktach infrastrukturalnych;

  • umiejętność organizacji pracy;

  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji;

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem profesjonalistów z branży;

  • pracę w zespole specjalistów z branży;

  • pakiet benefitów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.