← Wstecz | Drukuj

POLAQUA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierowca wywrotek czteroosiowych
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Firma POLAQUA Sp. z o.o. zatrudni  kierowców wywrotek czteroosiowych na potrzeby budowy Trasy A-2 w okolicach Mińska Mazowieckiego, A-1 w okolicach Częstochowy, S-6 w okolicach Gdyni

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C,

  • karta kierowcy,

  • badanie psychotechniczne,

  • kurs na przewóz rzeczy lub szkolenie okresowe kierowcy,

  • udokumentowane doświadczenie (min. 2 lata pracy na wywrotkach 4 osiowych).

Wymagania

Zadania:

  • wykonywanie prac ziemnych na terenie budowy,

  • obsługa koparki/wozidła/samochodu ciężarowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,

  • dbałość o stan techniczny maszyny,

  • współpraca z pozostałymi pracownikami.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dane firmowe

POLAQUA Sp. z o.o.