Poland Workforce sp. z o.o S.K.A. / Oferta z dnia: 27/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Francja / / Francja

Opis stanowiska

Praca na terenie Francji

  • montaż gotowych płyt betonowych

  • murowanie, betonowanie

  • zbrojenie i szalowanie

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako murarz, betoniarz, zbrojarz

  • umiejętność prac ogólnobudowlanych

  • silna motywacja do pracy

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie

  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu

  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opłacenie i organizację zakwaterowania, zakwaterowanie – dom lub mieszkanie z dostępem do kuchni

  • dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny na czas pracy i pobytu za granicą: Hestia Podróże

  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

  • respektowane prawo do urlopu

  • możliwość wypożyczenia auta służbowego

  • ewentualny zwrot za dojazdy do pracy na podstawie kilometrówki w wypadku dojazdów własnym autem

  • możliwości związane z dalszym zatrudnieniem / stałą współpracą

  • 10-11 euro za godzinę plus dodatki za nadgodziny (płaca zależna od doświadczenia)

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski

Dane firmowe

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.