Poland Workforce sp. z o.o S.K.A. / Oferta z dnia: 20/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Murarz - Pracownik Budowlany
Miejsce pracy: Korsyka / / Francja

Opis stanowiska

Dla naszego klienta na Korsyce, poszukujemy osób, do obowiązków których należały by wszelkie prace drogowe, w tym:

  • murowanie z kamienia,

  • układanie kostki brukowej

  • układanie krawężników

Wymagania

  • doświadczenie w w.w. pracach

  • mile widziana znajomość j. francuskiego

  • mile widziana umiejętność obsługi mini koparki Hitachi

  • pełna dyspozycyjność do wyjazdu

  • odprowadzanie składek zdrowotnych do polskiego ZUS w ciągu ostatnich 30 dni

Oferujemy

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)

  • pensję na poziomie 1900 euro na rękę za etat (168 h )

  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych

  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie

  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy

  • pracę długoterminową

  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopów

  • TERMINOWE wynagrodzenie

  • wypłacamy ZALICZKI

Dane firmowe

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.