Poland Workforce sp. z o.o S.K.A. / Oferta z dnia: 31/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter dociepleń budynków
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Perrin okolice Dijon, Francja

Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników budowlanych. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało wykonywanie prac budowlanych związanych z docieplaniem budynków mieszkalnych ( elewacje zewnętrzne ). Montaż boazerii zewnętrznej (metalowej i drewnianej typu „bardage”)

Oferujemy

  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)

  • pensję na poziomie min. 2000€ (na rękę!) za etat (164 godz.)

  •  nadgodziny EXTRA płatne

  • zorganizowane i OPŁACONE zakwaterowanie

  • zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom

  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy

  • pracę długoterminową

  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny

  • respektowane prawo do urlopów

  • TERMINOWE wynagrodzenie

Jeśli posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, a cechują Cię samodzielność i dokładność – to właśnie Ciebie szukamy!

Dane firmowe

Poland Workforce sp. z o.o S.K.A.