Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Poczta Polska S.A. / Oferta z dnia: 14/02/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Procedur Rachunkowych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

U nas zyskasz:

  • umowę o pracę,

  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • pracę w przyjaznym i inspirującym zespole.

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość),

  • masz doświadczenie min. 2 lata w pracy w księgowości,

  • masz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji dotyczącej polityki (zasad) rachunkowości,

  • znasz Ustawę o Rachunkowości,

  • potrafisz stosować krajowe standardy rachunkowości wydane przez Komitet Standardów Rachunkowości,

  • znasz pakiet MS Office,

  • jesteś osobą rzetelną, odpowiedzialną i sumienną w realizacji zadań,

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia,

  • potrafisz pracować pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość Microsoft Dynamics AX,

  • znajomość przepisów podatkowych.

Oferujemy

 Na Twój dzień pracy będzie się składać:

  • opracowywanie i aktualizacja Instrukcji Obiegu Dokumentów,

  • opracowywanie i aktualizacja Polityki rachunkowości Spółki i zasad jej stosowania,

  • opracowywanie i aktualizacja innych wewnętrznych przepisów i wytycznych zakresu rachunkowości finansowej,

  • parametryzacja systemu finansowo-księgowego,

  • interpretowanie przepisów o rachunkowości,

  • opiniowanie projektów wewnętrznych przepisów pod względem zgodności z przepisami o rachunkowości.

Zachęcamy także do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością,
powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.

Czekamy na Twoje CV do 23.02.2020

Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko kilka minut.

Dane firmowe

Poczta Polska S.A.