← Wstecz | Drukuj

PMICombera sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: BiałOgard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, GolenióW, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, KołObrzeg, Koszalin, ŁObez, MyśLibóRz, Police, Pyrzyce, SłAwno, Stargard SzczecińSki, Szczecin, Szczecinek, ŚWidwin, ŚWinoujśCie, WałCz / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

  • Podłączenie do instalacji elektrycznej

  • Reprezentacja firmy na rynku

  • Planowanie i raportowanie pracy

Wymagania

Wymagania / Oczekiwania:

  • Umiejętności techniczne

  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej

  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne

  • Prawo jazdy kat. B i uprawnienia 1kV mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet socjalny

  • Motywujący system premiowy

  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu

  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów

  • Szkolenia specjalistyczne

  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Dane firmowe

PMICombera sp. z o.o.