Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PLEJADY mix sp. z o. o. sp. k. / Oferta z dnia: 22/02/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. kontaktu z architektami
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Obszar pracy: woj. kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodniopomorskie

Wybierając to stanowisko będziesz odpowiedzialny za współpracę, budowanie relacji z architektami, poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji, organizację oraz prowadzenie szkoleń produktowych, udział w targach branżowych, analizę trendów rynkowych oraz aktywny udział w tworzeniu nowej oferty sprzedażowej.

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz naturalną umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z drugim człowiekiem,

  • chciał(a)byś realnie wpłynąć na rozwój firmy i bezpośrednio przyczynić się do jej sukcesów sprzedażowych,

  • śledzisz aktualne trendy wnętrzarskie oraz umiesz inspirować innych,

  • lubisz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • stabilną pracę w młodym zespole i dobrą atmosferą współdziałania,

  • system indywidualnych szkoleń, które wzmocnią Twoją pewność siebie i kompetencje w kontaktach z Architektami,

  • wartościowe doświadczenia międzykulturowe w pracy z klientami biznesowymi sektora Design & Innovation.

Dane firmowe

PLEJADY mix sp. z o. o. sp. k.