Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PKP Telkol Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/01/2019

Stanowisko: Specjalista ds. rozliczeń kontraktów budowlanych
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i bieżące prowadzenie zestawień dotyczących zaangażowanych zasobów i prowadzonych prac;

  • kontrola aktualności oraz bieżące monitorowanie zestawień dotyczących: uprawnień do obsługi sprzętu, orzeczeń lekarskich pracowników, szkoleń, upoważnień do wstępu na teren prowadzonych prac;

  • bieżące ewidencjonowanie wykonanych prac budowlanych;

  • kompletowanie i ewidencja pism, protokołów i innych dokumentów kontraktowych;

  • przygotowywanie i przesyłanie zestawień należności do fakturowania;

  • bieżące monitorowanie rozliczeń materiałowych, kosztowych i przychodowych kontraktów i inwestycji;

  • sporządzanie okresowych raportów z wykonanych prac budowlanych;

  • bieżące wsparcie Kierownika Projektu.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne lub ekonomiczne;

  • doświadczenie w zakresie rozliczania kontraktów i inwestycji;

  • znajomość procesu prowadzenia kontraktów (budowy);

  • znajomość branży telekomunikacyjnej;

  • biegła obsługa komputera w zakresie MS Office, MS Project;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • mile widziana znajomość procedur rozliczeniowych oraz metodologii FIDIC;

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju;

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego

  • możliwość korzystania

  • z atrakcyjnych ulg przejazdowych po okresie próbnym

  • dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego

  • ciekawą pracę w renomowanej spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku; możliwość rozwoju zawodowego

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Kolejarza

Dane firmowe

PKP Telkol Sp. z o.o.