← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 28/02/2017

Stanowisko: Specjalista ds. administrowania nieruchomościami
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • administrowanie budynkami oraz terenem wokół budynków (nieruchomości zlokalizowane przy ul. Targowej 74 i Al. Solidarności 44 w Warszawie);

  • nadzór nad przeglądami technicznym budynków, zgodnie z Prawem Budowlanym oraz bieżące utrzymanie budynków w tym nadzór nad firmami usuwającymi awarie;

  • rozliczanie bieżących umów, dotyczących utrzymania budynku;

  • rozliczanie dostaw mediów związanych z budynkami;

  • przygotowywanie OPZ - w celu przeprowadzenia procedury przetargowej dla potrzeby wyłonienia firm obsługujących budynek;

  • administrowanie pomieszczeniami w budynku (przygotowanie planu rozmieszczenia poszczególnych biur);

  • nadzór nad sprawnością sprzętu (rzutników, nagłośnienia) znajdującego się w salach konferencyjnych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie zawodowe min. 4 lata w tym 2 lata na stanowiskach związanych z organizacją i nadzorem nad pracą administratorów nieruchomości;

  • uprawnienia budowlane w ograniczonym zakresie;

  • znajomość Prawa Budowlanego i przepisów prawa dotyczących administrowania nieruchomościami;

  • zdolności organizowania pracy zespołów na dużym obszarze;

  • znajomość oprogramowania MS Office;

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami, zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • licencja zarządcy nieruchomości;

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A