← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 04/12/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Rzemieślnik (pracownik remontowo-budowlany)
Miejsce pracy: Koszalin, Szczecin, Szczecinek, Stargard, ŚWinoujśCie / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • konserwowanie i drobne naprawy elementów infrastruktury kolejowej, budynków, budowli i obiektów mostowych w celu utrzymania ich w sprawności,

  • konserwowanie i drobne naprawy narzędzi i sprzętu w celu zapewnienia ciągłej gotowości technicznej,

  • praca w czynnych torach oraz na wysokości powyżej 3 m.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe w specjalności murarz, tynkarz, zbrojarz, betoniarz, malarz konstrukcji metalowych lub minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionym zakresie,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

 Mile widziane kwalifikacje:

  • prawo jazdy kat. C.

Wymagania

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Przyjazna i partnerska atmosfera

  • Program sportowo-rekreacyjny

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa

Oferujemy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A