← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 24/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. wycen inwestycyjnych
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • opracowywanie kosztorysów inwestorskich, opracowywanie planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych,

  • analiza kosztów w poszczególnych wariantach rozwiązań projektowych,

  • weryfikowanie wycen wykonawców w zakresie roszczeń, robót dodatkowych, uzupełniających i innych oraz innych analiz porównawczych opracowanych przez wykonawców kosztorysów ofertowych,

  • weryfikacja lub wykonywanie kalkulacji wysokości roszczeń,

  • weryfikacja szacunkowych wartości zamówienia w postępowaniach
    o udzielenie zamówienia publicznego,

  • udział w negocjacjach z wykonawcami w zakresie roszczeń,

  • współpraca z innymi komórkami w zakresie wycen oraz kalkulacji.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, elektroenergetyka, drogi kolejowe, sterowanie ruchem kolejowym lub pokrewne),

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy na stanowiskach związanych z ofertowaniem lub wyceną robót budowlanych,

  • znajomość przepisów i standardów w zakresie projektowania i zawierania kontraktów budowlanych,

  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office i programu Norma w stopniu co najmniej średniozaawansowanym,

  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,

  • wiedza zawodowa,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie zawodowe z zakresu kosztorysowania infrastruktury (branże: drogi kolejowe, elektroenergetyka kolejowa, sterowanie ruchem kolejowym).

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A