Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 13/02/2018

Stanowisko: Pracownik ds. technologii i laboratorium (laborant)
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie odpowiedniej jakości inwestycji realizowanych przez Spółkę.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • zapewnienie zewnętrznego wsparcia eksperckiego w zakresie technologii dla projektów wymagających ekspertyz oraz badań nie mogących być wykonanych siłami własnymi,

  • prowadzenie zestawień w zakresie kontroli badań wykonanych przez jednostkę kontrolującą i laboratorium Wykonawcy,

  • prowadzenie analiz w zakresie kontroli badań wykonanych przez jednostkę kontrolującą i laboratorium Wykonawcy w celu określenia jakości wykonywanych robót,

  • współpraca z zespołami realizującymi projekty inwestycyjne w zakresie kontroli badań wykonanych przez laboratorium Wykonawcy i badań kontrolnych,

  • udział w koordynacji i uzgadnianiu badań pomiędzy Kierownikiem Projektu - Inżynierem Kontraktu - jednostką wykonująca badania kontrolne,

  • wykonywanie badań laboratoryjnych, opracowanie i sporządzanie sprawozdań z badań,

  • archiwizacja dokumentacji, sporządzanie monitoringów z badań i kontroli,

  • czynności inspekcyjno - kontrolne obejmujące konieczność fachowej oceny zjawisk stanu technicznego budowli i urządzeń budowlanych,

  • udział w badaniach komisyjnych i rozjemczych,

  • wsparcie komórek realizujących inwestycje w zakresie geologii
    i geotechniki.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata pracy w obszarze inwestycji,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office i MS Project,

  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,

  • wiedza zawodowa,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A