Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 11/10/2018

Stanowisko: Pracownik ds. oceny technicznej zamówień publicznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • weryfikacja dokumentów przetargowych dla postępowań na zamówienia inwestycyjne, w tym Opisu Przedmiotu Zamówienia oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, pod kątem wymagań technicznych,

  • współudział w opracowaniu Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w zakresie technicznym,

  • udział w przygotowaniu warunków udziału w postępowaniu oraz weryfikacja kryteriów oceny ofert,

  • udział w pracach komisji przetargowych,

  • weryfikowanie złożonych ofert pod względem spełniania warunków technicznych udziału w postępowaniu.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z procedurami udzielania zamówień lub przy przygotowaniu ofert,

  • wiedza zawodowa w zakresie procedury udzielania zamówień i przygotowania ofert,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie w branży kolejowej,

  • uprawnienia budowlane do projektowania lub kierowania robotami w specjalności kolejowej/drogowej/konstrukcyjno-budowalnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A