← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 22/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ds. harmonogramów i dokumentacji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie aktualnych wzorcowych opisów przedmiotu zamówienia na potrzeby procesu inwestycyjnego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji opisów przedmiotu zamówienia,

  • wspieranie Dyrektora Projektu i Zespołu Projektowego w zakresie tworzenia i weryfikacji dokumentacji przetargowej w oparciu o dokumenty wzorcowe,

  • wsparcie w wypracowaniu zapisów dokumentów wzorcowych we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane techniczne lub prawnicze),

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość Prawa zamówień publicznych,

  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A