← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 04/12/2020

Stanowisko: Inspektor nadzoru inwestorskiego w branży torowej, w zakresie sterowania ruchem kolejowym
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie przydzielonych zadań inwestycyjnych w celu ich zrealizowania zgodnie z wymogami Spółki w Zespole Inżyniera Projektu.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z ustawą – Prawo budowlane,

  • analizowanie i opiniowanie dokumentacji projektowej, harmonogramów robót oraz problemów związanych z realizowanymi robotami,

  • bieżące nadzorowanie postępu robót w celu ich rozliczania i oceny zgodności z przyjętymi harmonogramami,

  • udział w komisjach związanych z realizacją zadania inwestycyjnego (np. przekazaniu terenu budowy, opracowaniu regulaminów, odbiorach robót, przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych),

  • monitorowanie i nadzorowanie robót pod względem przestrzegania obowiązujących przepisów,

  • udział w sporządzaniu dokumentów potwierdzających zakres i jakość wykonanych robót w tym: obmiarów, rachunków ilościowych, przejściowych świadectw płatności, protokołów odbiorów robót w celu wystawiania dokumentów rozliczeniowych,

  • udział w procesie tworzenia dokumentacji dla rozliczania środków trwałych w budowie.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym 3 lata na stanowiskach związanych z budową, utrzymaniem lub diagnostyką infrastruktury,

  • uprawnienia budowlane w specjalności  inżynieryjnej kolejowej w zakresie sterowania ruchem kolejowym, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 września 2014 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (Dz. U. poz. 1278) § 13 ust. 7-9,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,

  • znajomość MS Project i AutoCAD,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

 Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC,

  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Wymagania

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Przyjazna i partnerska atmosfera

  • Program sportowo-rekreacyjny

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa

Oferujemy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A