Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A / Oferta z dnia: 12/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Projektu Unijnego
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • bieżące zarządzanie operacyjnymi aspektami realizacji projektów,

  • raportowanie postępu zarządzanych przez siebie projektów,

  • przestrzeganie przepisów i procedur związanych z realizacją projektów, w tym w zakresie warunków kontraktowych FIDIC, budownictwa, zamówień publicznych, zarządzania projektami,

  • nadzorowanie pozyskiwania decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji projektu,

  • nadzorowanie opracowania uchwał i wniosków dotyczących projektu oraz opisu przedmiotu zamówienia niezbędnych do wdrożenia procedur przetargowych,

  • nadzór nad sporządzaniem i realizacją harmonogramów przetargów, robót, zamknięć torowych oraz rzeczowo-finansowych,

  • nadzór nad kwalifikowalnością wydatków ponoszonych w ramach projektu w celu zapewnienia prawidłowego finansowania projektu oraz akceptacja dokumentów dotyczących płatności dla Wykonawców,

  • przewodniczenie Zespołowi Oceny Projektów Inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane budownictwo,

  • 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 3 lata w zakresie realizacji dużych projektów infrastrukturalnych (preferowane budownictwo liniowe) oraz 1 rok na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,

  • wiedza z zakresu warunków kontraktowych FIDIC, budownictwa, zamówień publicznych, zarządzania projektami,

  • znajomość pakietu MS Office i programu MS Project na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • umiejętności komunikacyjne i analityczne,

  • efektywność,

  • proaktywność.

Mile widziane kwalifikacje:

  • uprawnienia budowlane,

  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie z wieloletnią tradycją,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. karta Fitprofit, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowotnego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wczasów oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych).

Dane firmowe

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A