← Wstecz | Drukuj

PILE ELBUD S.A. / Oferta z dnia: 19/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami, koordynacja prac projektowych podwykonawców,

  • Sporządzanie budżetów oraz harmonogramów,

  • Wykonywanie projektów budowlanych, wykonawczych i powykonawczych linii napowietrznych oraz kablowych NN, WN, SN;

  • Wykonywanie studium i koncepcji lokalizacyjnych,

  • Wykonywanie analiz techniczno-ekonomicznych dla budowy, przebudowy i modernizacji linii NN, WN i SN,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: inżynieria wysokich napięć, instalacje i urządzenia elektryczne),

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta, w tym biegła znajomość zagadnień mechanicznych dotyczących napowietrznych linii elektroenergetycznych WN i NN ( referencje z zaprojektowanych obiektów),

  • Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń i przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,

  • Znajomość Ustawy Prawo budowlane oraz przepisów wykonawczych towarzyszących ww. ustawie;

  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji PLS CAD, AutoCAD, MS Office, Microsoft Project oraz programów wspomagających proces projektowania,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Dane firmowe

PILE ELBUD S.A.