← Wstecz | Drukuj

Phoenix Personal GmbH / Oferta z dnia: 02/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Badenia-Wirtembergia, Bawaria, Hesja / / Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż i serwis instalacji grzewczych, sanitarnych i wodno-gazowych

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie

  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • świadectwo czeladnicze w zawodzie montera instalacji sanitarnych lub pokrewnym zawodzie mile widziane (nie konieczne)

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 1.900,00 Euro netto (na rękę)

  • dodatek 25% za każda nadgodzinę (oczywiście nadgodziny nie są obowiązkowe)

  • opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w niemieckiej kasie chorych

  • premię świąteczną i urlopową

  • pomoc polskiego koordynatora

  • możliwość wypłaty zaliczek

  • dodatkowe premie za polecenie pracowników

  • długoterminowe zlecenia

  • pełny pakiet socjalny w Niemczech

Dane firmowe

Phoenix Personal GmbH