← Wstecz | Drukuj

PHIN Inwestycje Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 24/10/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Projektu
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • koordynacja projektów infrastrukturalnych realizowanych przez firmę (inżynier kontraktu, inwestor zastępczy, nadzór inwestorski);

  • planowanie prac i nadzór nad realizacją założonego budżetu;

  • prowadzenie narad technicznych;

  • współpraca ze stronami procesu inwestycyjnego;

  • prowadzenie dokumentacji projektu;

  • sporządzanie inwentaryzacji obiektów;

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki;

  • efektywna współpraca z klientem.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (minimum tytuł inżyniera) - preferowane budownictwo, inżyniera środowiska;

  • doświadczenie w koordynacji projektów infrastrukturalnych – mile widziane;

  • wiedza z zakresu funduszy UE (dodatkowy atut);

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • biegła znajomość obsługi pakietu Office;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • znajomość prawa zamówień publicznych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – po okresie próbnym;

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów;

  • udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów;

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

PHIN Inwestycje Sp. z o. o.