Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PersonalPilot / Oferta z dnia: 06/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik malarza
Miejsce pracy: Niemcy, Berlin / / Niemcy

Opis stanowiska

  • pomoc w ogólnych pracach malarskich

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)

  • doświadczenie na ww. stanowisku

  • prawo jazdy kat. B

  • własny samochód

Oferujemy

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,60 euro brutto/h

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę

  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny

  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

  • stałą opiekę koordynatora – p. Hanna Kudera

  • respektowane prawo do urlopu

Dane firmowe

PersonalPilot