← Wstecz | Drukuj

PersonalPilot / Oferta z dnia: 20/02/2017

Stanowisko: Hydraulik z bezpłatnym kursem języka niemieckiego
Miejsce pracy: Jelenia GóRa / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Informacje o kursie:

  • kurs obejmuje słownictwo niezbędne do komunikacji w pracy oraz życiu codziennym

  • kurs trwa 250 godzin (zajęcia 2-3 razy w tygodniu)

Termin rozpoczęcia : marzec 2017

Miejsce Kursu :

  • Kraków

  • Jelenia Góra

  • Ełk

  • Szczecin

  • Białystok

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Hydraulika

  • uprawnienia gazowe

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie kierunkowe (mile widziane)

  • własny samochód (mile widziane)

  • zapał i chęć do intensywnej nauki języka

  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • zatrudnienie w Niemczech na niemiecką umowę o pracę po ukończeniu kursu

  • spotkanie z niemieckim Pracodawcą przed rozpoczęciem kursu

  • doświadczoną i profesjonalną kadrę lektorską

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV  lub zadzwoń: 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Dane firmowe

PersonalPilot