Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 18/09/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Wycen Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wycen, kosztorysów i przedmiarów w zakresie instalacji sanitarnych na podstawie otrzymanych materiałów (PW, PB, PZT);

  • Analiza techniczna dokumentacji wraz z poszukiwaniem rozwiązań zamiennych;

  • Zbieranie i weryfikacja ofert od podwykonawców oraz kalkulacja własna przyjętych rozwiązań technicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska);

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu inwestycji w formacie „zaprojektuj i wybuduj”;

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, programów typu CAD, programów kosztorysowych, np. Norma;

  • Znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców w branży sanitarnej;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja czasu pracy i samodzielność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym;

  • Możliwość wewnętrznego awansu;

  • Dostęp do pakietu benefitów;

  • Możliwość uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych.

Dane firmowe

PEKABEX