Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 16/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. projektów mieszkaniowych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji technicznej projektów mieszkaniowych pod kątem prefabrykacji,

  • Rozmowy z uczestnikami procesu (deweloperzy, wykonawcy, projektanci) dot. możliwości zastosowania prefabrykacji,

  • Wdrażanie rozwiązań technicznych systemu mieszkaniowego Pekabex do projektów,

  • Planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż,

  • Sporządzanie wycen, ofert, analiz porównawczych,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Sprzedaży w zakresie pozyskania kontraktu,

  • Promowanie wyrobów i usług realizowanych przez firmę.

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane,

  • Umiejętności interpersonalne, otwartość, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji,

  • Doświadczenie w branży mieszkaniowej w obszarze przygotowania inwestycji, projektowania lub realizacji,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Ambicja i konsekwencja w dążeniu do celów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej organizacji,

  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (opiekę medyczną, kartę Multisport, zajęcia językowe i wiele innych).

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój przy największych inwestycjach w kraju i za granicą.

Dane firmowe

PEKABEX