← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 21/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wstępne projektowanie konstrukcji – analiza, obliczenia i optymalizacja,

  • Wykonywanie ofert techniczno-cenowych,

  • Planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż,

  • Współpraca z Kierownikiem Sprzedaży w zakresie pozyskania kontraktu,

  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach,

  • Przygotowanie dokumentów do umowy,

  • Kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi,

  • Analiza rynku i konkurencji,

  • Promowanie wyrobów i usług realizowanych przez firmę.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo,

  • Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży materiałów lub usług budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy,

  • Dostęp do pakietu benefitów.

Dane firmowe

PEKABEX