← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 25/10/2021

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi gwarancyjnej krajowej i zagranicznej
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przejmowanie w systemie wewnętrznych procedur obiektów/kontraktów do obsługi gwarancyjnej,

  • organizacja i nadzór nad skutecznym usuwaniem usterek,

  • uczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych – jeśli wymaga tego umowa z Klientem,

  • obsługa gwarancyjna zagranicznych obiektów/kontraktów,

  • prowadzenie dokumentacji zgłoszonych reklamacji i prac naprawczych zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • poszukiwanie wykonawców zewnętrznych i przygotowywanie wycen do akceptacji w zakresie prac naprawczych,

  • analiza zasadności zgłoszonych reklamacji,

  • sporządzanie raportów kwartalnych dotyczących występujących usterek,

  • kwalifikowanie do zwolnienia kaucji gwarancyjnych,

  • wyjazdy na obiekty podlegające gwarancji w Polsce i zagranicą.

Istnieje częściowa możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • uprawnienia budowlane będą atutem,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym – w mowie i piśmie,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w stabilnej organizacji,

  • pełen pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (opiekę medyczną, kartę Multisport, zajęcia językowe i wiele innych).

  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój przy największych inwestycjach w kraju i za granicą

  • samochód służbowy

Dane firmowe

PEKABEX