← Wstecz | Drukuj

PEKABEX / Oferta z dnia: 24/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: SianóW / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Organizacja placu budowy

  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót

  • Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu

  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub student ostatniego roku budownictwa,

  • Doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,

  • Znajomość języka angielskiego, obsługi komputera, w tym CAD

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu,

  • Dostęp do pakietu benefitów.

Dane firmowe

PEKABEX