← Wstecz | Drukuj

Park-M Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Stary SąCz / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Stary Sącz / Teren kraju

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanych

  • Współpraca z inwestorem, projektantami i podwykonawcami

  • Kontrola budżetu i rozliczanie wykonanych prac

  • Prowadzenie dokumentacji

  • Pomoc w przygotowywaniu kosztorysów projektowych i inwestycyjnych w zakresie robót budowlanych

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do samodzielnego kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, preferowane min. 5 lat

  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu inwestycji związanych z kompleksowym zagospodarowaniem terenów (mile widziane w zakresie terenów wpisanych do rejestru zabytków)

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac w systemie „zaprojektuj-wybuduj”

  • Mile widziane doświadczenie w branży drogowej oraz wod-kan

Oferujemy

Nasza firma oferuje:

  • uczestnictwo w prestiżowych projektach i inwestycjach

  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem na rynku architektury krajobrazu

  • stabilną pracę

  • możliwość wyboru formy współpracy

  • prywatną opiekę medyczną po 3 miesiącach pracy

Dane firmowe

Park-M Sp. z o.o.