← Wstecz | Drukuj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k / Oferta z dnia: 15/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz / Betoniarz
Miejsce pracy: Finlandia / / Finlandia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac zbrojarskich na terenie Finlandii

  • Czytanie rysunków technicznych

  • Praca związana z prefabrykacją betonu

Wymagania

Wymagania:

  • Aktualne, min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie zbrojarza

  • Mile widziany dobry poziom znajomości języka angielskiego

  • Chęci do wyjazdu do pracy za granicę

Oferujemy

Co zyskujesz:

  • Stawkę 12,50 - 13,50€ netto/ godzinę

  • Spotkanie z przedstawicielami firmy fińskiej 3-4 sierpnia 2018 w Warszawie

  • Wszystkie przepracowane godziny wypłacane w pensji, brak tzw. konta czasowego

  • Pracę na pełen etat 40/50 godz / tydzień

  • Pensje 2 tygodniowe ok. 1250 € netto

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika 50€ / tydz.

  • Miejsce w pełni wyposażonym mieszkaniu w pokoju 2 osobowym

  • Dodatek pieniężny za dojazdy do pracy

  • Dodatki za pracę popołudniami i w nocy

  • Możliwość pracy rotacyjnej 8-2

Dane firmowe

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k