← Wstecz | Drukuj

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k / Oferta z dnia: 05/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz Budowlany
Miejsce pracy: Eindhoven, Den Haag / / Holandia

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Praca na budowie

  • Montaż różnych elementów drewnianych niezbędnych do wykończenia budowy, np. więźby dachowej

  • Praca samodzielna oraz w grupach

Wymagania:

  • Aktualne doświadczenie w zawodzie stolarza budowlanego, min. 4 lata

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego (przynajmniej u 1 osoby na grupę 2 osobową)

  • Własny środek transportu celem dojazdu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (1 na grupę 2 osobową)

  • Własne podstawowe narzędzia (młotek, poziomica, śrubokręty, itp.)

Oferujemy:

  • Pracę 40 godzin w tygodniu

  • Stawkę 525 euro / tydzień na rękę

  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodwacę

  • Własny pokój z dostępem do internetu

Dane firmowe

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k