Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau / Oferta z dnia: 13/05/2022

Stanowisko: Specjalista ds. technicznych (w dziale Inwestycji)
Miejsce pracy: OśWięCim / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków związany z nadzorowanie procesu projektowego i realizacji instalacji słaboprądowych na terenie Muzeum.

  • planowanie wszystkich działań niezbędnych do prawidłowej realizacji powierzonych zadań,

  • nadzór merytoryczny nad realizacją zadań,

  • udział w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych

  • nadzór nad pracą projektantów, inspektorów nadzoru, generalnych wykonawców i podwykonawców,

  • odpowiedzialność za terminową realizację zadań realizowanych w ramach przygotowanych lub powierzonych umów

  • odpowiedzialność za odbiór robót prowadzony wspólnie z wykonawcami i inspektorami nadzoru,

  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej,

  • odpowiedzialność za odbieraną dokumentacją techniczną (kompletność, poprawność
    i jakość dokumentacji projektowej),

  • współpraca przy rozliczeniu projektów,

  • opracowywanie harmonogramów, raportów i sprawozdań dotyczących realizowanych zadań,

  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań,

  • odpowiedzialność za prawidłową jakość i terminowość zadań powierzonych przez przełożonego.

Wymagania

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie: min. średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),

  • znajomość programu Auto-Cad, Microsoft Office, Norma,

  • odpowiedzialność i obowiązkowość, dyspozycyjność ,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP do 1kV oraz znajomość zagadnień, związanych z udzielaniem zamówień publicznych,

  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;

  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;

  • pakiet socjalny

  • pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu

Umowa o pracę na czas określony

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej: praca na wysokości powyżej 3 metrów

Dane firmowe

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau