← Wstecz | Drukuj

P.W Konspo / Oferta z dnia: 12/03/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania na rynek niemiecki
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

- obsługa bieżąca oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- projektowanie i kosztorysowanie stolarki
- przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej
- doradztwo techniczne

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dynamicznej i elastycznej firmie
- Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

- biegła znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną konwersację.
( jest to konieczne, ponieważ będzie współpracowała z przedstawicielem handlowym, który jest Niemcem i nie zna innych języków ).
- zmysł techniczny
- komunikatywność
- Dobra organizacja pracy
- Samodzielność, zaangażowanie i dokładność
- dyspozycyjność
- Osoba musi mieszkać w Bydgoszczy lub okolicach.

Mile widziane
Dodatkowymi atutami będą:
- Doświadczenie z branży stolarki będzie dodatkowym atutem
- znajomość innych języków ( angielski lub francuski )

Dane firmowe

P.W Konspo

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-ofertowania-na-rynek-niemiecki/bydgoszcz/8477972