← Wstecz | Drukuj

P.P.H.U. DAREK / Oferta z dnia: 06/07/2015

Stanowisko: Pracownik produkcji okien z PCV i Aluminium/ montaż okien
Miejsce pracy: Kanie K/Pruszkowa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • produkcja oraz montaż okien i drzwi z PCV i Aluminium od A do Z.

Wymagania

  • doświadczenie min. dwu-letnie,

  • znajomość technologii oraz zagadnień związanych z wytwarzaniem okien i drzwi z PCV i  aluminium,

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń CNC,

  • dokładność,

  • dobra organizacja pracy, praca w zespole.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i szkolenia w celu podniesienia kwalifikacji i umiejętności,

  • stałą pracę,

  • wysokie wynagrodzenie.

Dane firmowe

P.P.H.U. DAREK