← Wstecz | Drukuj

P.P.H. METPOL / Oferta z dnia: 30/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Spawacz
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Wymagania

Opis stanowiska

  • Spawanie elementów ogrodzeniowych takich jak: przęsła, bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, furtki

  • Sprawdzanie jakości wykonanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego oraz na podstawie pomiarów za pomocą narzędzi pomiarowych

  • Czytanie rysunków technicznych

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze

  • Spawanie metodą MIG/MAG

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz

  • Dobra organizacja pracy

  • Fachowe przygotowanie materiałów do spawania oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc w relokacji

Dane firmowe

P.P.H. METPOL