← Wstecz | Drukuj

P.P.H. METPOL / Oferta z dnia: 27/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Lakiernik proszkowy
Miejsce pracy: Warszawa / łódzkie / Polska

Wymagania

Zadania:

  • Praca w automatycznej lakierni proszkowej

  • Malowanie / lakierowanie dużych i małych elementów ogrodzeniowych zgodnie z wymogami jakościowymi

  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania

  • Nanoszenie powłok lakierniczych

  • Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych

  • Odbieranie detali produktowych na linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza na temat lakierni proszkowej

  • Doświadczenie  w lakierowaniu natryskowym

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc w relokacji

Dane firmowe

P.P.H. METPOL